بیت کوین رکورد زد

بیت کوین رکورد زد

این ارز دیجیتال در روز جمعه با کمتر از 54000 دلار در هر سکه معامله می شد که در شش ماه گذشته حدود 350 درصد رشد داشته است.

بیت کوین در روز جمعه با رکورد دیگر یک بالاترین رقم روبرو شد و به یک تریلیون دلار سرمایه بازار رسید و با هشدارهای جدی تحلیلگران مبنی بر اینکه این یک "نمایش اقتصادی" است و یک محافظ ضعیف در برابر سقوط قیمت سهام است ، کنار رفت.

سودهای بیت کوین با نشانه هایی وجود دارد که موجبات پذیرش سرمایه گذاران و شرکت های اصلی از تسلا و مسترکارد تا BNY ملون را فراهم می کند. بر اساس وب سایت داده های ارز رمزنگاری شده CoinMarketCap ، آخرین دستاوردهای آن سرمایه بازار - کل بیت کوین در گردش - را به 1 تریلیون دلار رساند.

این ارز دیجیتال در روز جمعه با کمتر از 54000 دلار در هر سکه معامله می شد که در شش ماه گذشته حدود 350 درصد رشد داشته است. هنوز هم ، بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران همچنان نسبت به دارایی های دیجیتالی تنظیم شده کاملاً ناپایدار و بسیار ناپایدار که هنوز مورد استفاده کمی برای تجارت نیست ، تردید دارند.

تحلیلگران در JPMorgan گفتند که قیمت های فعلی بیت کوین بسیار بالاتر از برآورد ارزش منصفانه است. بانک سرمایه گذاری در یادداشتی گفت ، پذیرش جریان اصلی ارتباط بیت کوین را با دارایی های دوره ای افزایش می دهد ، که با تغییرات اقتصادی افزایش و کاهش می یابد ، و به نوبه خود مزایای متنوع سازی به رمزنگاری را کاهش می دهد. جی پی مورگان گفت: "دارایی های رمزنگاری همچنان به عنوان فقیرترین پوشش برای سقوط عمده سهام ، با مزایای متنوع تنوع در قیمت ها تا کنون بالاتر از هزینه های تولید ، رتبه بندی می شوند ، در حالی که با جریان اصلی مالکیت رمزنگاری ، همبستگی با دارایی های دوره ای در حال افزایش است."

ترجمه : ساناکار

منبع : ان بی سی نیوز

عضویت در خبرنامه

Please publish modules in offcanvas position.