7 ترفند برای تغییر شکل یک اتاق سفید

7 ترفند برای تغییر شکل یک اتاق سفید

از فرش های بافتنی گرفته تا کارهای هنری رنگارنگ ، خانه ای کاملاً سفید پوسته مناسبی برای آزمایش است رنگ سفید مشخصه استراحت و ترمیم است.

بنابراین جای تعجب نیست که خانه هایی با دیوارهای سفید شفاف و محبوب یک انتخاب محبوب در میان ساکنان شهری است که طیف وسیعی از سبک ها و حساسیت ها را به خود جلب می کند. یک پالت کاملاً سفید مزایای متعددی را به همراه دارد ، با این وجود خانه هایی که دیوارهای آنها لمس و لمس نیست ، اغلب التماس می کنند که تزئین شوند. چه صاحب خانه باشید و چه مستأجر ، در اینجا چند ایده آسان برای سبک دادن به خانه خود بدون ایجاد تغییرات اساسی در دیوارهای شما آورده شده است

1. یک قطعه هنری را آویزان کنید یک دیوار پوسته تمیز را می توان فوراً با یک کار هنری بلند کرد. تصاویر معناداری را انتخاب کنید که متناسب با ایده شما در مورد طراحی شخصی باشد. مخلوطی از نقاشی ها ، عکس ها و مجسمه های پر روح ، تازه تهیه شده یا از بایگانی شخصی خود ، می تواند در مورد علاقه ها و تمایلات شما صحبت کند. اگر به تازگی مجموعه خود را شروع می کنید ، تصمیم بگیرید که قبل از شروع خرید قطعات ، می خواهید روی کدام رسانه تمرکز کنید.

lif2

یک اثر هنری با رنگ طلا ، مانند این اثر ، می تواند با یک فضای کاملاً سفید به خوبی گره بخورد و هوای تجمل را قرض دهد اگر می خواهید رنگ اضافه کنید ، از هنر برای تزریق سایه ها به یک اتاق کاملاً سفید استفاده کنید. ببینید که چگونه دیوار در این فضای معاصر کلاسیک خود را از طرح وانیل جدا می کند ، در حالی که اتاق را با شور و هیجان کشوری خاک آلوده می کند.

lif3

2. سفیدهای خود را لایه لایه کنید برای ایجاد لایه هایی در خانه خود از انواع سفیدها استفاده کنید. برای ساختن طرح لایه ای ، رنگ سفید گرم با گل رز سفید ، یا عاج با رنگ بژ را ترکیب کنید. این سرپوش لحافی ، لحاف چکش دار ، بالش های پرتاب برجسته و دونده تختخواب شکن به خوبی با هم در این اتاق خواب سفید مروارید کار می کنند ، با هر لایه اضافی پالت گرم می شود.

lif4

3. بافت و الگوها را اضافه کنید بافت به شکلی زیبا شکافهای ناشی از یکنواختی تک رنگ کلاسیک را پر می کند. برای افزودن تنوع بصری ، مجموعه ای از الگوها و بافت های متنوع را در سایه های مشابه انتخاب کنید.

lif5

دیوار سه بعدی در این آشپزخانه معاصر سادگی باقی فضا را متعادل می کند. این اتاق نشیمن با صدای پیانو در سطوح مختلف چاپ می کند. فرش شلوغ ، صندلی چاپ گورخر و کوسن های مبل الماسی با طراحی مینیمالیستی دیوار جبران می شوند. پالت دو رنگ با انواع نور های اطراف اتاق تقویت می شود.

lif6

4. مبلمان پررنگ را انتخاب کنید رنگ سفید به عنوان پس زمینه ای مناسب برای جلب توجه مبلمان قابل توجه عمل می کند. این اتاق خواب التقاطی نحوه انجام آن را به ما نشان می دهد. اتاق با یک اتاق ذخیره سازی برجسته حصیری ، یک تخت چوب ساج و یک روسری شاخه شاخه ای تغییر مکان یافته ، یک اتاق جذابیت دنیای قدیم و جذابیت مد است.

lif7

5. با نورهای نئون بازی کنید نئون های رنگی می توانند از طریق نور های فریبنده ای که روی سطح قرار گرفته اند ، به فضای خالی راه پیدا کنند.

lif8

بالش ، نقاشی و مبلمان پرتاب مناسب نئون است. توجه کنید که چگونه این اتاق سفید خالص با تشویق چند رنگ نقاشی های نئون ظریف ، صندلی زرد قناری و بالشتک های پرتاب زنده زنده می شود با تنظیم مدهای جدید در نئون ، این فضا دارای یک مکان عشق به رنگ صورتی روشن و یک عثمانی به رنگ زرد فلورسنت است که در فضایی غیر از این رنگ سفید ، جوش های رنگی را ایجاد می کند. زغال های هوشیار و سیاهی شومینه ، مبل ، قاب عکس ها و سایر لوازم جانبی از رنگ های نئون سفید خنثی و قاطعانه استفاده می کنند و اتاقی با نور ، نشاط و عمق ایجاد می کنند.

lif9

6. یک ویکنت ایجاد کنید نور ها و جذابیت های مینیاتوری می توانند در کنار هم قرار بگیرند و یک ویتنی تشکیل دهند که از یک دیوار رنگ پریده برجسته می شود. قفسه های شناور که برای تأکید متغیر هستند ، به راحتی قابل نصب هستند. متناوباً ، می توانید به نور های آویزان روی قلاب متوسل شوید. این فضای الهام گرفته از شمال اروپا مجموعه ای از نور های روستایی را تشکیل می دهد که یک نقطه کانونی منحصر به فرد را تشکیل می دهد. این تابلوی اعلانات دیواری ، که از پلاک های انفرادی ایجاد شده است ، به راحتی می توان از دیوارهای آویز سنتی استفاده کرد. تعداد انگشت شماری بشقاب تهیه کنید و آنها را در یک ماتریس مرتب کنید تا یک شاهکار دیواری فوری ایجاد کنید.

lif10

lif11

7. با فصول حرکت کنید درون پوسته سفید خود کار کنید تا آسمان های بیرون را منعکس کند. در نظر بگیرید که یک جفت کوسن یورویی به تخت خود اضافه کنید و با تغییر فصول آنها جلد آنها را عوض کنید: برای بهار ، یک گل مایل به گل زیبا و به رنگ زرد یا آفتاب دلپذیر برای تابستان و خاکستری غاز و آبی مایل به آبی.

ظاهر خود را با نور های مکمل کامل کنید. با تعویض قطعات به صورت دوره ای ، می توانید نعناع دکوراسیون خود را مدرن و مدرن نگه دارید. این اتاق خواب bijou آواز روزهای تابستان را می خواند ، و بالش های گل آن را با گل های بریده شده کنار میز کنار تخت مطابقت می دهید.

ترجمه : ساناکار

منبع : houzz

عضویت در خبرنامه

Please publish modules in offcanvas position.