UA-177343201-1

به گزارش ساناکار به نقل از لایو ساینس:شما باید از سیستم دفاعی خود برای بسیاری از کارها،مانند جلوگیری از تبدیل بدن به نوعی قارچ عجیب و غریب یا اجازه به شما برای زندگی در خارج یک حباب پلاستیکی،متشکر باشید.

در تحقیق جدیدی مشخص شد که رنگدانه های خالکوبی در غشاء میان پوستی توسط نوعی گلبول سفید نگهداری میشود. این سلول ها به محلی که سوزن دارای جوهر فروشده هجوم می آورند در حالیکه رنگدانه ها را بعنوان یک عامل خارجی قورت میدهند و این عمل تا زمانی ادامه دارد که زمان مرگ این سلول ها برسد.

.و اینجا همانجایی است که جوهر برای همیشه میماند. در تحقیق انجام شده روی دم موش های آزمایشگاهی خالکوبی انجام شد.پس از چند هفته این سلول ها کشته شدند اما جوهر ها همچنان باقی مانده بودند.این به این دلیل بود که سلول های جدید ساخته و جایگزین قبلی ها میشدند.

در ادامه محققین تکه ای از دم خالکوبی شده را به موش سفید پیوند زدند و پس از شش هفته متوجه شدند که بیشتر جوهر توسط موش گیرنده نگهداری میشد و موش اهداکننده میزان کمتری را داشت. این تحقیقات روش های نوین و کار آمد تری برای پاک سازی خالکوبی می یابد.

ترجمه : ساناکار

منبع : LiveScienceساناکار در زمینه ارائه خدمات آنلاین و حضوری فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. ساناکار بطور کلی در حوزه : کامپیوتر و موبایل ، خدمات فنی ، خدمات آموزشی ، خدمات خانه و ساختمان ، خدمات کسب و کار فعال است و شما میتوانید از مناسب ترین و بهترین خدمات توسط مجرب ترین خدمات دهندگان بهره مند شوید.