UA-177343201-1

ترنچر

ترنچرها ابزاری مناسب برای حفر گودالها ، کانالها یا سایر سوراخهای باریک و طولانی برای مواردی مانند لوله کشی زیرزمینی و کابل ها هستند.

 chain trencher

این ابزار قدرتمند مجهز به زنجیره ای از فلزات سنگین است که با استیل فوق العاده مستحکمی ساخته شده و از آن برای برش در زمین و پاره کردن چیزهایی مانند ریشه ها ، سنگ های کوچکتر و خاک استفاده می کند.

آنها در طیف وسیعی از اندازه ها و ظرفیت ها مانند ترانشه چرخ یا ترانشه زنجیری قرار دارند که مانند اره زنجیری عظیم است.

کمپرسی مفصلی

articulated hauler

مانند هر کامیون مفصلی ، یک ماشین حمل و نقل مفصلی دارای مفصل محوری در ساخت خود است و به آن تحرک بیشتری می بخشد. به دلیل این اتصال ، می تواند بارهای عظیمی را در اطراف پیچ های محکم حمل کند ، و آن را برای بیشتر سازه های سازه ای ایده آل می کند. این کامیون کمپرسی دارای یک مرکز کنترل در محل نشستن راننده و یک سطل مواد برای حمل بار است.

تقریباً همه باربرهای مفصلی چهار چرخ محرک هستند و به آنها امکان دسترسی به اکثر سایتها را بدون در نظر گرفتن شرایط می دهد.

کامیون غیر جاده ای

off highway truck

کامیون غیر بزرگراه به طور خاص برای محیط های ناهموار ساخته شده است. این کامیون کمپرسی سنگین دارای چرخ های عظیم با آج های عمیق است که به آن اجازه می دهد تا خارج از جاده فعالیت کند و از ساخت و ساز و استخراج معادن پشتیبانی کند. در درجه اول برای انتقال مواد مانند سنگ یا خاک از یک سایت به سایت دیگر استفاده می شود.

بعضی از مدل ها از سطل های کمپرسی چند محوره برای تحمل بارهای سنگین تر نیز استفاده می کنند.

آسفالت ساز

asphalt paver

ماشین آلاتی که برای ریختن آسفالت استفاده می شود ، آسفالت تراش نامیده می شود. آسفالت توسط یک کامیون کمپرسی به داخل سنگفرش بارگیری می شود و سپس قبل از اینکه به صورت نیمه بسته بندی شده روی ناحیه مورد نظر توزیع شود - سپس توسط یک غلتک کاملاً صاف می شوند.

سنگفرش معمولاً توسط یک کامیون کمپرسی که آسفالت در آن نگه داشته می شود ، یدک می کشد.

آسفالت کن سرد

cold planer

دستگاه برش سرد آسفالت را آسیاب می کند و آن را از محل اصلی خود خارج می کند. این دستگاه فضایی را رانده و آسفالت روکش شده را برداشته ، آسیاب کرده و سپس سیستم تسمه را به داخل کامیون کمپرسی شلیک می کند.

این دستگاه ها با بازیابی آسفالت قدیمی به آماده سازی سطح برای آسفالت جدید و کمک به تلاش برای بازیافت کمک می کنند. این دستگاه حجیم است و مانور آن سخت است ، بنابراین برای اطمینان از کمترین تغییر در هنگام فرز کردن ، جایگیری دستگاه در هنگام شروع کار ضروری است.

گریدر

motor grader

یک گریدر موتور برای روند ساخت جاده ضروری است. این ماشین آلات سنگین یکی از اجزای سازنده مساحت خاک برای ایجاد جاده است.

یک گریدر به لطف یک صفحه فلزی که سطح عبور از آن را صاف می کند ، درجه یکنواختی را تضمین می کند. به طور معمول شش چرخ است و در جایی که صفحات فلزی مسطح قرار می گیرند ، بینی کشیده ای دارد.

کامپکتور

compactor

در حالی که در ساخت انواع مختلفی از فشردن وجود دارد ، متراکم کننده صفحه ای بیشترین استفاده را دارد. این صفحه پایه ارتعاشی دارد که سطوح را تراز می کند و آوارهای ناهموار را خرد می کند. فشرده ساز متداول دیگر ، کمپکتور نورد جاده است.

از فشردن نورد جاده برای مسطح سازی جاده ها به منظور آماده سازی آنها برای آسفالت ریزی مجدد یا پی ریزی استفاده می شود. دیگر جمع کننده های متداول موجود در سایت های ساختمانی ، جمع کننده های زباله و هیدرولیک هستند.

غلتک

drum roller

به منظور فشار دادن آسفالت ، خاک و سایر مواد سست ، از غلتک های درام استفاده می شود. این دستگاه به طور معمول در سایت های راه سازی یافت می شود. غلتک درام دو نوع وجود دارد: غلتک های صاف و غلتک های پایه ای. غلتک های صاف فشار ساکن ایجاد می کنند و از لرزش برای جمع شدن مواد سست استفاده می کنند.

غلطک های Padfoot ، همچنین به غلطک های Sheepsfoot معروف هستند ، فشار و لرزش ایستا را نیز ایجاد می کنند. با این حال ، آنها همچنین نیروی دستکاری ایجاد می کنند ، و به شما امکان فشردگی یکنواخت را می دهد

مینی لودر

compact track loader

(CTL) و لودر چند زمینی (MLT) ماشین های کوچک و فشرده ای هستند که برای حمل و بارگیری مواد استفاده می شوند. هر دو دستگاه مجهز به پیمانه های صفحه فلزی جلو ، بارهای عظیم را برداشته و از بین می برند.

تفاوت بین CTL و MTL این است که CTL ناهموارتر است و فشار زیادی را به زمینی که روی آن قرار دارد وارد می کند ، بنابراین برای زمین های سخت بهتر است. MTL ناهموار است اما برای کار در سطوح ظریف تر طراحی شده است

اسکیدر

skidder

از اسکایدرها در عملیات ورود به سیستم نیز استفاده می شود.

این ماشین های جنگلداری درختان را قطع کرده و سپس به محل فرود منتقل می کنند تا در آنجا برای حمل بار روی یک کشتی بارگیری شوند. برخلاف فورواردرها ، که چوبی را چند اینچ بالاتر از سطح زمین حمل می کنند ، سرنشینان به طور معمول سیاهههای مربوط را به یک سایت بارگیری می کشند

فورواردر

forwarder

حمل و نقل همچنین در تلاش برای ورود به سیستم استفاده می شود - سیاهه های مربوط به قطع شده را می گیرد و آنها را به یک سایت بارگیری می کند. به طور معمول یک کامیون هشت چرخ ، این دستگاه برای رفتن به خارج از جاده به زمین های ناهموار طراحی شده است.

مزیت استفاده از این وسیله نقلیه جنگلی نسبت به سایر ماشین ها این است که قادر به حمل چوب بر روی سطح زمین است. این کار کشیدن را از بین می برد ، که می تواند خاک را از بین ببرد. لودر

Knuckleboom

knuckleboom loader

knuckleboom برای رسیدگی به سیاهه های مربوط طراحی شده است. برخی از مدل ها از قابلیت های بیشتری نسبت به بقیه برخوردار هستند - این به توانایی آفرود آنها بستگی دارد. لودرهای Knuckleboom مجهز به آهنگ هستند و از مدلهای چرخدار یا تریلر همه کاره ترند.

هنگامی که یک حمل و نقل یک چوب به محل بارگیری وارد می کند ، لودر knuckleboom از یک سر جرثقیل برای گرفتن چوب و قرار دادن آن بر روی یک کامیون استفاده می کند

برج نوری یدک دار

towable light tower

برای تأمین نور در طول انجام پروژه های شبانه یا در سایت هایی که نور طبیعی ندارند ، از برج سبک یدک کش استفاده می شود.

این دستگاه به طور معمول دیزلی است و می توان آن را از جاده خارج کرد. این شامل یک ژنراتور است که به یک جفت چرخ متصل است و خود برج سبک است.

جرثقیل عرشه دار

carry deck crane

جرثقیل عرشه دار یک سیستم جرثقیل متحرک کوچک و دارای یک سکوی چرخشی 360 درجه است. این نوع جرثقیل برای پروژه هایی که نیاز به بلند کردن مواد در مکان های مجاور دارند ایده آل است. سکوی عملیاتی یا عرشه روی چهار چرخ قرار دارد و دارای یک صفحه کنترل به همراه یک فرمان برای کار است.

پروژه شما هر آنچه را که در بر داشته باشد ، امیدواریم که این امر جهت تصمیم گیری در مورد تجهیزات شما به شما جهت بیشتری داده باشد. در هنگام انتخاب چرخ دنده مورد نیاز برای انجام وظیفه ، در نظر گرفتن ایمنی و همچنین کارایی مهم است.

اختصاصی : ساناکار

منبع : بیگ رنتزساناکار در زمینه ارائه خدمات آنلاین و حضوری فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. ساناکار بطور کلی در حوزه : کامپیوتر و موبایل ، خدمات فنی ، خدمات آموزشی ، خدمات خانه و ساختمان ، خدمات کسب و کار فعال است و شما میتوانید از مناسب ترین و بهترین خدمات توسط مجرب ترین خدمات دهندگان بهره مند شوید.