UA-177343201-1

برای جوان تر بنظر رسیدن میتوانید حرکاتی که در ادامه به ان ها اشاره میشود را انجام دهید.

به گزارش ساناکار به نقل از مدیکال نیوز تودی:بعد از رد شدن از سن سی سالگی چروک های دور چشم و دیگر نقاط بیشتر به چشم می آید.تحقیقات جدید نشان داده انجام دادن یک سری حرکات روی پوست صورت به مدت 30 دقیقه یک روز در میان میتواند عضلات صورت را قوی کند که باعث کاهش در علائم بالا رفتن سن خواهد شد.

بالا رفتن سن امری غیر قابل اجتناب میباشد اما میتوانیم از علائم ظاهری آن بکاهیم. میزان هزینه ی جهانی برای محصولات ضد چروک مانند بوتاکس،انواع کرم ها و قرص های شیمیایی 250 میلیون دلار بوده که نشان دهنده ی اهمیت این موضوع در افراد است.

در آزمایشی 20 هفته ای حرکات و تمرین های صورت بررسی شد.یکی از آن حرکات باز کردن دهان به شکل دایره و قرار دادن انگشت ها روی قسمت بالایی گونه و به آرامی بالا و پایین کردن گونه بود.حرکت دیگر لبخند زدن و فشردن لب ها به هم و قرار دادن انگشت ها در انتهای لب ها با کمی فشار است.این حالت 20 ثانیه باید حفظ شود. افراد شرکت کننده در این آزمایش ابتدا به مدت 8 هفته هرروز 30 دقیقه و 12 هفته یک روز در میان این حرکات را انجام دادند.در ابتدا،در پایان 8 هفته و در پایان 20 هفته از آن ها عکس هایی تهیه شد.

با بالا رفتن سن عضله های صورت تحلیل میرود که باعث افتادن پوست میشود.اما این حرکات باعث بزرگ شدن این عضله ها میشود که از افتادن پوست نیز جلوگیری میکند.و در این افراد این نشانه ی بزرگ شدن عضلات به صورت چشم گیری قابل ملاحظه بود. طی 20هفته حدود سه سال روند کاهش سن ظاهری حاصل میشود. پس بدون مواد شیمیایی و هزینه میتوانید به پوست خود کمک کنید.

ترجمه : ساناکار

منبع : MedicalNewsTodaساناکار در زمینه ارائه خدمات آنلاین و حضوری فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. ساناکار بطور کلی در حوزه : کامپیوتر و موبایل ، خدمات فنی ، خدمات آموزشی ، خدمات خانه و ساختمان ، خدمات کسب و کار فعال است و شما میتوانید از مناسب ترین و بهترین خدمات توسط مجرب ترین خدمات دهندگان بهره مند شوید.