UA-177343201-1
دلایل و پیامدهای تنفس از طریق دهان

یکی از مسئولیت های بینی مرطوب کردن هوایی است که وارد بدن می شود. مخاط بینی با محافظت از اندام های داخلی، تنفس هوا را کارآمدتر می سازد. تنفس از طریق دهان روشی عادی برای تنفس محسوب نمی شود.

چرا نباید با جوراب بخوابیم؟

به گزارش بهداشت نیوز به نقل از وب ام دی، در اینجا ما برای شما چند دلیل منطقی ذکر می کنیم که چرا خوابیدن با جوراب عادت خوبی نیست.

به گزارش ساناکار به نقل از لایو ساینس:شما باید از سیستم دفاعی خود برای بسیاری از کارها،مانند جلوگیری از تبدیل بدن به نوعی قارچ عجیب و غریب یا اجازه به شما برای زندگی در خارج یک حباب پلاستیکی،متشکر باشید.

برای لاغر شدن در این ظروف غذا بخورید

همیشه به ما گفته شده است که کاهش وزن و لاغری نتیجه عادات غذایی سالم و جلسات ورزشی شدید است.

نکاتی درباره ی کوله پشتی

سنگین بودن کوله پشتی و استفاده ی نادرست از آن باعث آسیب رساندن به کمر،گردن و لگن میشود.

6 اثر کم خوابی

به گزارش دکتر ساناکار به نقل از یو پی ام سی:اگر راجبش فکر کنیم،خوابیدن امر عجیبی است. عجیب است اما لازم.بزرگسالان در حالت کلی بین 7 تا 9 ساعت خواب نیاز دارند.

 دلایل خشکی مو و راه های درمان

هنگامی که موهای شما رطوبت کافی نداشته باشند یا رطوبت خود را حفظ نکنند خشک می شوند، این امر باعث کاهش براقیت آن می شود و مو حالت وز و کدری پیدا می کند.

به گزارش ساناکار به نقل از یو پی ام سی:آخرین باری که به فکر دندان های خود بوده اید کی بوده؟شاید آخرین باری که دندان درد گرفتید.

حرکاتی برای جوان تر بنظر رسیدن

برای جوان تر بنظر رسیدن میتوانید حرکاتی که در ادامه به ان ها اشاره میشود را انجام دهید.ساناکار در زمینه ارائه خدمات آنلاین و حضوری فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. ساناکار بطور کلی در حوزه : کامپیوتر و موبایل ، خدمات فنی ، خدمات آموزشی ، خدمات خانه و ساختمان ، خدمات کسب و کار فعال است و شما میتوانید از مناسب ترین و بهترین خدمات توسط مجرب ترین خدمات دهندگان بهره مند شوید.