UA-177343201-1
ماهی و کاهش ابتلا به ام اس

در این تحقیق افرادی که حداقل یک بار در هفته یا سه بار در ماه،ماهی مصرف میکردند،45 درصد کمتر از افرادی که هرگز از فرآورده های ماهی استفاده نمیکردند،به ام اس مبتلا میشدند.

آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که بدون چای و قهوه نمیتوانید روز خود را سپری کنید؟

آشنایی با تجهیزات عمرانی

ترنچر

ترنچرها ابزاری مناسب برای حفر گودالها ، کانالها یا سایر سوراخهای باریک و طولانی برای مواردی مانند لوله کشی زیرزمینی و کابل ها هستند.

حقیقتی درباره ی دیر وقت غذا خوردن

به گزارش ساناکار به نقل از یو پی ام سی:همه ی ما این جمله هایی از قبیل:هرچه قبل از خواب بخورید به چربی تبدیل میشود.

به گزارش ساناکار به نقل از یو پی ام سی:آخرین باری که به فکر دندان های خود بوده اید کی بوده؟شاید آخرین باری که دندان درد گرفتید.

آشنایی با تجهیزات عمرانی

هر پروژه ساختمانی مجموعه کاملی از ماشین آلات برای انجام کار را دارد. تهیه تجهیزات مناسب برای هر پروژه به کارایی ، ایمنی و کیفیت ساخت کمک می کند.

نکاتی درباره ی کوله پشتی

سنگین بودن کوله پشتی و استفاده ی نادرست از آن باعث آسیب رساندن به کمر،گردن و لگن میشود.

به گزارش ساناکار به نقل از لایو ساینس:شما باید از سیستم دفاعی خود برای بسیاری از کارها،مانند جلوگیری از تبدیل بدن به نوعی قارچ عجیب و غریب یا اجازه به شما برای زندگی در خارج یک حباب پلاستیکی،متشکر باشید.

6 اثر کم خوابی

به گزارش دکتر ساناکار به نقل از یو پی ام سی:اگر راجبش فکر کنیم،خوابیدن امر عجیبی است. عجیب است اما لازم.بزرگسالان در حالت کلی بین 7 تا 9 ساعت خواب نیاز دارند.ساناکار در زمینه ارائه خدمات آنلاین و حضوری فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. ساناکار بطور کلی در حوزه : کامپیوتر و موبایل ، خدمات فنی ، خدمات آموزشی ، خدمات خانه و ساختمان ، خدمات کسب و کار فعال است و شما میتوانید از مناسب ترین و بهترین خدمات توسط مجرب ترین خدمات دهندگان بهره مند شوید.