UA-177343201-1

ساناکار 

ارائه خدمات آنلاین و حضوری 

مواد اصلی

کره شیرینی‌ پزی ۱/۲ پیمانه

کره بادام زمینی ۱/۲ پیمانه

شکر ۱/۲ پیمانه

شکر قهوه ای ۱/۲ پیمانه

بیکینگ پودر ۱ قاشق چای خوری

جوش شیرین ۱/۸ قاشق چای خوری

تخم مرغ ۱ عدد

شیر ۲ قاشق غذا خوری

وانیل‏ ۱ قاشق چای خوری

آرد کامل ۱/۳/۴ پیمانه

شکر ۱/۴ پیمانه

شکلات به مقدار لازم

۱ فر را با دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت گرم کنید.

۲ در یک کاسه بزرگ، کره بادام‌زمینی و شورتنینگ (کره شیرینی‌پزی) را با هم‌زن برقی با سرعت بالا ۳۰ ثانیه هم بزنید.

۳ نصف پیمانه شکر، شکر قهوه‌ای، بیکینگ‌پودر و جوش‌شیرین را اضافه کنید و هم بزنید. پس از اینکه کاملا مخلوط شدند،

۴ تخم‌مرغ، شیر و وانیل را اضافه کنید. آرد را به تدریج اضافه کنید و تا جای ممکن با هم‌زن برقی بزنید و سپس با کمک قاشق چوبی به هم زدن ادامه دهید تا همه مواد مخلوط شوند و فرم خمیری به خود بگیرند.

۵ خمیر را به شکل توپ‌های کوچک درآورید. آنها را در ¼ پیمانه شکر بغلتانید و در سینی فری که از قبل چرب کرده‌اید بچینید. سینی را به مدت ۱۰ تا ۱۲ دقیقه در فر قرار دهید تا کلوچه‌ها پخته شوند و زیر آنها قهوه‌ای شود.

۶ شکلات‌های ستاره‌ای را در وسط آنها قرار دهید و کلوچه‌ها را کنار بگذارید تا خنک شوند. توصیه می‌کنیم این کلوچه‌ها را در خانه تهیه کنید و در یخچال قرار دهید و صبح‌ها با یک فنجان قهوه یا شیر نوش جان کنید. تا سه روز می‌توان آنها را در یخچال نگه داشت.

منبع : سرآشپز پاپیون

سرآشپز ساناکار

ساناکار در زمینه ارائه خدمات آنلاین و حضوری فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. ساناکار بطور کلی در حوزه : کامپیوتر و موبایل ، خدمات فنی ، خدمات آموزشی ، خدمات خانه و ساختمان ، خدمات کسب و کار فعال است و شما میتوانید از مناسب ترین و بهترین خدمات توسط مجرب ترین خدمات دهندگان بهره مند شوید.